09120397828
09370482178
ساعت کاری: 9 الی 20
۰
سبد خرید شما
واتس اپ گروه

تغییران
​​​​​​​راهی
برای تمام فصول
​​​​​​​TAGHIRAN

آدرس ما
تهران،ستارخان،پلاک 1200
با ما در ارتباط باشید
TAGHIRAN@GMAIL.COM​​​​​​​
شماره تماس
09120397828

آخرین مقالات

تجربه روحانی همچون انفجار اتمی است

بدون دست یافتن به خودآگاهی هرگز خشنود نخواهیم شد. اما آیا واقعا رسیدن به چنین حال و هوایی در این شرایط زندگی امکانپذیر است، وقتی روزانه عقده هاست که روی هم بر جانمان تلنبار میشود، وقتی مشکلات روزمره چنان وسیع اند که ذهنمان از روحمان پیشی گرفته است و ما را در خود غرقه کرده است؟ پاسخ این است که آری امکانپذیر است ولی آسان و زود به دست نمی آید.
ادامه مطلب

علت انتخابهای ما در زندگی چیست؟

با زندگی کردن بصورت ناآگاهانه، شما میتوانید از یک کار به کار دیگر تغییر مسیر بدهید، ولی این کمکی نخواهد کرد. شاید برای چند روز، وقتی که کار جدید است و هیجانی وجود دارد، شما احساس خوبی داشته باشید. دوباره شروع به انتظار داشتن میکنید و میگویید این بار موفق خواهم شد. این بار اتفاق خواهد افتاد. .... اما بعد از چندی دوباره ناکام خواهید شد. زیرا هر انتظاری محکوم به ناکام شدن است! مردم پیوسته شغل خود، سرگرمی خود، همسر خود، شوهر خود و دین خود را تغییر میدهند. آنها هر چیزی را که بتوانند تغییر میدهند. با این امید که این بار چیزی اتفاق خواهد افتاد. اما تا خود شما تغییر نکنید، هیچ چیزی اتفاق نخواهد افتاد.
ادامه مطلب

تو کجای این زندگی هستی!

  تو همیشه بدنبال جلب رضایت و خشنودی دیگران بوده ای. چون هیچوقت در دوران کودکی و نوجوانی به تو گفته نشده است که رضا و خشنودی خود تو مهم است! همیشه مجبور بوده ای که برای جلب توجه و محبت والدینت کارهایی که آنها را خشنود می کند انجام بدهی. بخاطر برخوردهای غلطی که آنها در کودکی و نوجوانی با تو داشتند، مجاب شده بودی که عیبی داری! و …
ادامه مطلب

آیا واقعا میدانید که بدنبال چه هستید؟

ریشه مشکلات  انسانها در جایست که تا کنون کمتر مورد توجه قرار گرفته است.  اکنون شاید وقت آن رسیده باشد که بپرسیم واقعا مشکل در کجاست؟ آیا راهی هست تا از این دایره بسته آزاد شد؟ براستی تنها راه تغییر جهان بیرون مان،  تغییر دادن جهان درون مان است. ما برون را ننگریم و قال را                 ما درون را بنگریم و حال را (مولوی) و تغییر جهان درون چیزی نیست جز تغییر دادن نگرش هایمان درباره حوزه های مختلف زندگی. بی شک این بهترین کار و مهمترین کاری است که میتوانید برای داشتن زندگی دلخواه خود انجام بدهید.
ادامه مطلب

تغییر چیزیست که معمولا برای دیگران میخواهیم!

تغییر چیزی است که معمولا برای دیگران میخواهیم! اینطور نیست؟ در واقع ما نمی خواهیم تغییر کنیم، اما دوست داریم در جهت عوض شدن زندگی ما همه تغییر کنند، هر کسی بجز خود ما ! و این در حالیست که هرگونه تغییر در زندگی ما، تنها از طریقِ تغییر یافتنِ خود ما رخ میدهد. اساسی ترین مشکل در حوزه تغییر اینست که مردم نمیتوانند بپذیرند که تغییر دادنِ زندگی امکان …
ادامه مطلب

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش