09120397828
09370482178
ساعت کاری: 9 الی 20
۰
سبد خرید شما
واتس اپ گروه

تغییران
​​​​​​​راهی
برای تمام فصول
​​​​​​​TAGHIRAN

آدرس ما
تهران،ستارخان،پلاک 1200
با ما در ارتباط باشید
TAGHIRAN@GMAIL.COM​​​​​​​
شماره تماس
09120397828

آخرین مقالات

چرا عشق نتوانسته است خود را متجلی سازد

بنابراین اینکه از انسان ها بخواهیم که عشق را پرورش دهند عملی اساساً اشتباه است. مسئله این نیست که عشق را چگونه بپروریم، بلکه این است که چگونه موانع و پوشش ها را از روی آن برداریم. و تحقیق کنیم و دریابیم که چرا عشق نتوانسته است خود را متجلی سازد.
ادامه مطلب

معنای آزادی واقعی

فرد واقعا آزاد ‌نه زن است و نه مرد. نه اینکه تفاوت بيولوژيكی از ميان می رود؛ بلکه تفاوتهای روان شناختی و ذهنی است كه از ميان برداشته می شود. انسان واقعا، ‌نه سياه است و نه سفيد؛ نه اینكه سفيد سياه می شود و سياه سفيد؛ رنگ پوست همان می ماند،  اما رنگ روان شناختی دیگر از میان برمیخیزد.
ادامه مطلب

تو واقعیت را همانگونه که هست نمی‌بینی

و بزرگترین درس این است که تو واقعیت را همانگونه که هست نمی‌بینی.  ذهن تو بر واقعیت فرافکن می‌شود، پس باید که دیر یا زود ناکام شوی زیرا واقعیت نمی‌تواند خود را با فرافکنی‌های تو تنظیم کند چگونه واقعیت خودش را با فرافکنی‌های تو سازگار کند؟ تو کیستی؟ این تویی که باید با واقعیت تنظیم شوی، واقعیت هرگز خودش را با فرافکنی‌های ذهن تو تنظیم نخواهد کرد. برای همین است که در رنج و مصیبت هستی
ادامه مطلب

کدوم زشته، عشق یا خشونت؟

پدرومادرها جلوی بچه هاشون همدیگه رو نمی بوسن، همدیگه رو بغل هم نمی کنن. میگن زشته! اما تا دل تون بخواد جلوی بچه ها با هم دعوا میکنن، بهم بد و بیراه میگن، و با خشونت با هم رفتار میکنن. حالا شما بگید کدوم زشته: عشق یا خشونت؟
ادامه مطلب

هرکسی هم مرد است و هم زن، بمناسبت روز جهانی زن

ما پسران خردسال را با زور به سوی یک‌ قطبی بودن می‌رانیم. به آن‌ها اجازه می‌دهیم که با اسلحه بازی کنند، بکشند و داستان‌های پلیسی بخوانند، ولی دختران را از این قبیل کارها منع می‌کنیم. به دختران می‌گوییم با عروسک‌ بازی کنند، آشپزی کنند و خانه بسازند. ما به دختران اجازه نمی‌دهیم که از درخت بالا بروند و یا از شاخه‌های آن آویزان شوند. به آن‌ها می‌گوییم "تو یک دختر هستی و یک دختر نباید چنین کارهایی را انجام دهد، این کار شایسته تو نیست و از متانت به‌ دور است."  و این‌چنین فقط یک قطب را در آن‌ها تقویت و قطب دیگر را کاملاً سرکوب می‌کنیم. و این اساس شیزوفرنی است که همه مردم از آن رنج می‌برند. 
ادامه مطلب

در سفر زندگی تنها معلم تو قلب توست!

در سفر واقعی زندگی، تنها معلم تو شهود توست که از قلب تو برمیخیزد. وقتی مراقبه گر شدی از ذهن جدا میشوی و صدای قلب خود را میشنوی. درست مانند ترازویی میشوی که قلب و ذهن چون دو کفه در دوطرفت مینشینند و باهم صحبت میکنند، و تو به راحتی و وضوح صدایشان را میشنوی.
ادامه مطلب

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش